مقاومت پنجره دوجداره upvc برابر آتش
گاز آرگون در پنجره های دوجداره
گاز آرگون در پنجره های دوجداره
مهر ۲۳, ۱۳۹۹
شیشه-های-دوجداره
شیشه دوجداره
مهر ۲۳, ۱۳۹۹

مقاومت پنجره دوجداره upvc برابر آتش

مقاومت پنجره دوجداره upvc برابر آتش

مقاومت پنجره دوجداره upvc برابر آتش

چگونگی مقاومت پنجره دوجداره upvc در برابر آتش و ساختار پنجره های دو جداره

دراین متن به چگونگی مقاومت پنجره دوجداره upvc در برابر آتش و ساختار پنجره های دو جداره میپردازیم

ایمن بودن محل زندگی و کار یکی از دغدغه های مهم افراد میباشد که باید به دور از خطرات و حوادث های جبران ناپذیر باشد.

از جمله یکی از وحشناک ترین و خطرناک ترین حوادثی که امکان دارد در طول زندگی هر فرد به طور قابل پیش بینی نشده اتفاق بیفتد آتش سوزی میباشد.

انسان ها از بدو زندگی و در تمدن ها و دوره های مختلف زندگی با این گونه از حوادث به خصوص آتش سوزی دست و پنجه نرم کرده و تاوان زیادی در این زمینه پرداخته اند.

اما با پیشرفت علوم و تکنولوژی تا به حال نتوانسته اند به ساخت متریالی دست یابند که بتواند مشکل آتش سوزی را به صورت قابل توجهی حل کند .

چون پلاستیک از نفت ساخته میشود و هر چیز ساخته شده از نفت و مشتقات نفتی آتش زاست.

با وجود مشکلاتی از قبیل آتش سوزی باید احتیاط لازم را درخصوص چنین مواردی را داشت در بخش تولید مواد گوناگون و پنجره های upvc به موفقیت هایی توانسته اند دست یابند و موادی را بسازند که آتش زا و مشتعل نباشد.

ساختار و تاثیر آن در مقاومت پنجره دوجداره upvc برابر آتش

ترکیباتی در پنجره های upvc به کار رفته که CPE به کار گرفته شده تعدیل کننده upvc میباشد تا پروفیل های که برای درب و پنجره به کار می رود آتشگیر نباشد و آتش را توسعه ندهد .

همچنین ساختار پروفیل ها از ترکیباتی ساخته شده وتثبیت کننده حرارتی موجود در بافت آن باعث بالا تررفتن مقاوت این پنجره ها شده.

همچنین موجب بی اثر شدن تابش شدید خورشید و مواردی که میتواند به عنوان عامل محرک آتش سوزی های کوچک بر روی پروفیل درب و پنجره دوجداره upvc  گردد شود.

شیشه های دو جداره استفاده شده در درب و پنجره های upvc دارای ساختاری می باشند که در اتش سوزی به راحتی شکسته نخواهد شد و همچنین اکسیژن و هوا به حریق را نخواهد یافت.

بنابراین نکته ی قابل توجه این است که جنس ساختار و مواد پروفیل های پنجره upvc به گونه ایست که در آتش های شدید هم به آرامی خواهد سوخت و موجب بیشتر شدن آتش نخواهد شد.  

برو به صفحه اول سایت